Stolařské práce - ceník

vestavěná skříňJsme si vědomi toho, že byste rádi znali cenu nábytku, tak jak je možné ji zjistit v obchodním domě. U nábytku vyrobeného na zakázku však není tak jednoduché tuto cenu určit, neboť její výši ovlivňuje několik aspektů. Patří k nim například zvolený druh materiálu, kování, rozměry nábytku atd. Když se rozhodnete pro zhotovení nábytku na míru, můžete vybírat z široké škály materiálu (např. kování Blum, Hettich, Strong a DTDL desek ze vzorníků firem KRONOSPAN či EGGER). To u nábytku z obchodních domů není možné. Tam je již vše vyrobeno dle typizovaných návrhu od výrobců na CNC strojích, které umožňují nižší náklady díky sériové výrobě. Cena je zde pevně stanovena a škála nabízených druhů materiálu velmi omezena. Montáž si musí zákazník zajistit sám a dopravu ve většině případech také. Rozměry nábytku si musí zákazník přizpůsobit prostoru sám, nebo si pozvat odbornou firmu, která navýší náklady na vysněný nábytek.

Nábytek na míru je vyráběn po jednotlivých kusech, nejedná se o sériovou výrobu na CNC strojích. V praxi to znamená, že zákazník osloví firmu, která většinou přijede k němu domů. Na této schůzce si klient vybere ze vzorníku požadovaný odstín materiálu, kování, způsob odýhování lamino desek atd. Po této schůzce je vytvořen 3D návrh dle představ klienta a dispozic místnosti. To jsou aspekty, které určují cenu výrobku. Po dohodě je nábytek vyroben a namontován. To znamená, že zákazník nemusí opustit zdi svého domova a ušetří tím spoustu času, který může věnovat např. svým koníčkům.

I přes výše uvedené se pokusíme pro Vaši představu vytvořit orientační ceník, ve kterém budeme vycházet ze standardně používaných materiálů a kování.

Cena se může navýšit při použití kvalitnějšího kování, zabudovaní osvětlení, zvolení různých barevných odstínech DTDL desky.

„Naším cílem je maximálně uspokojit každého zákazníka našeho stolařství, proto pro Vás v našem stolařství vybíráme nejkvalitnější materiály.”

Zajímavé odkazy

  • melnick-cz
  • zsgenjanka-cz
  • autosklo-top-cz
  • baterieostrava-cz
  • hadocar-cz

Máte dotaz nebo potřebujete cenovou nabídku?

Volejte +420 777 779 730 nebo použijte kontaktní formulář.