Kuchyně na míru

kuchyně na míruV dnešní uspěchané době je dobré si udělat občas radost něčím hezkým, proto bychom se teď zaměřili na místnost, kde někteří z nás tráví spoustu času a ani si neuvědomí jak si při tom můžou usnadnit život.

Tou místnosti je kuchyň :)

Je pravda, že dnes se na vše spěchá, tudíž i v kuchyni při přípravě pokrmů se snažíme si to usnadnit. Setkávám se i s rodinami, které si místo vaření objednávají hotová jídla. Ty je však třeba také připravit a nachystat a kde jinde než opět v kuchyni.

V dnešní době, kdy je možné si koupit hromadu různých kuchyňských spotřebičů, si málo lidí uvědomí, že je třeba myslet i na možné úložné prostory, kde se to dá vše uložit a zda starý hliníkový rozvod elektřiny zvládne nápor při spuštění těchto spotřebičů. Je čas na to, abychom se poohlédli po nové nebo zrenovovali stávající kuchyň.

Stává se nám často, že přijdeme do novostavby nebo do bytu po rekonstrukci a lidé mají vše nachystané na novou kuchyň. Vůbec si neuvědomují, že to co si naplánovali a nakreslili na papíru není vždy možné vyrobit. Z tohoto důvody bychom doporučili, aby vždy zákazník, než začne řešit úpravy ve své kuchyni, zkontaktoval výrobce Proto bych dříve než začnu o kuchyni řešil s výrobcem nábytku a probral s ním technické možnosti. Naplánovat možný postup tak, aby se předešlo možným komplikacím.

Z našich zkušenosti musím poznamenat, že se setkáváme se zákazníky, kteří si po koupi nábytku v obchodě častou zoufají, neboť tento nábytek rozměrově nepasuje, musí se dodatečně upravovat odbornou firmou. Prodejci v obchodě neposkytují rady co udělat před montáží a jak postupovat při sestavení komponentů. Jsme zastánci nábytku na míru, kde dokážeme poradit na místě a využít účelně každý prostor.

Dnešní doba umožňuje umístění vestavěných spotřebičů, jako je např. trouba, do různých výšek od země tak, abyste bez námahy a ohýbání mohli zkontrolovat připravované pokrmy. Vestavěná lednice či myčky mohou tvořit jednolitý celek.

Při navrhování kuchyně je třeba se zaměřit i na kováni. My jsme zastánci kvalitnějšího kováni, které je vybaveno tlumením, aby dvířka netřískala při každém zavření. Na kvalitnější kováni je také delší záruka, ale to neznamená, že levnější kováni nesplní svojí funkce. Jenom to levnější nenabízí takový komfort v užívání.

  • kuchyn
  • kuchyn
  • kuchyn
  • kuchyn
  • kuchyn

Co se týče spodních skříněk, tak všude, kde je to jen možné, dáváme nejraději šuplíky, a to z důvodu lepšího uspořádání. Lze u nich využít systémy na lepší uložení nádobí, které umožňují snadnější manipulaci, takže nemusíte například klečet na zemi při hledání hrnce, který máte ve spodní polici.

U vrchních skříněk volíme buď běžná otevírací dvířka, nebo výklopné systémy. Co se týče kování, tak je to stejné jak u spodních skříněk. Kvalitnější kováni Vám poskytne lepší komfort v užívání. I do horních skříněk se dají dokoupit systémy na uložení nádobí.

Je dobré si plánovat také osvětlení pracovní desky. To my většinou řešíme zafrézováním led osvětlením. Tento druh osvětlení jde také použít do skříněk, kdy při otevření dvířek se světlo rozsvítí.

Myslíme si, že to by mohlo na začátek stačit. Kdybychom měli napsat vše o kuchyních a dalším nábytku na míru, tak by to byl mooc dlouhý článek, a to by stejně málokdo četl.

Nejlepší je se domluvit na osobní schůzce, vše si na místě dohodnou, vytvořit 3D návrh a pak se směle pustit do díla, ať si můžete užívat krásné chvíle ve Vaší nové kuchyni.

„Pokud chcete ušetřit nebo jste domácími kutily, nabízíme Vám možnost výroby nábytku na míru bez montáže z předchystaných dílů.”

Zajímavé odkazy

  • melnick-cz
  • zsgenjanka-cz
  • autosklo-top-cz
  • baterieostrava-cz
  • hadocar-cz

Máte dotaz nebo potřebujete cenovou nabídku?

Volejte +420 777 779 730 nebo použijte kontaktní formulář.